STREET FUTBALOVÝ TURNAJ

PODBREZOVÁ


13.10.2018
/parkovisko pri Fut. štadióne v Brezne/

Víťaz detského turnaja: Lokomotiva Zvolen
Víťaz dospelého turnaja: Prodietix team

V sobotu sme spoznali ďalších finalistov, ktorí budú reprezentovať svoj klub v celoslovenskom finále v Bratislave. Futbal v meste hostila v sobotu Podbrezová, resp. Brezno.

Víťaz detského turnaja Lokomotiva Zvolen

V detskom turnaji boli najlepší mladí futbalisti Lokomotivy Zvolen, ktorí zvíťazili systémom štart-cieľ. V Brezne, kde sa v sobotu konalo skupinové kolo Futbalu v meste, nenašli mladí futbalisti zo Zvolena premožiteľa. Aj vo finále zdolali dovtedy neporazených chlapcov z Partizanu Čierny Balog, a to presvedčivo 5:1. Detský turnaj Futbalu v meste organizuje Únia ligových klubov (ÚLK) v spolupráci so Slovenským futbalovým zväzom (SFZ) v rámci projektu Dajme spolu gól. Turnaja v Brezne sa zúčastnilo 8 detských tímov.

Víťaz dospelého turnaja Predietix Team

Dospelého turnaja sa zúčastnila štvorica registrovaných tímov. Už po tretíkrát sa do turnaja zapojil tím Lokomotiv Partizánske, ale tentoraz nenapodobnil svoje účinkovanie z Trenčína či Ružomberka, kde sa chalani prebojovali do finále. Tentoraz po jednej prehre, jednej remíze a jednom víťazstve skončili futbalisti z Partizánskeho na 3.mieste a do finále nepostúpili. Vo finále sa stretli dva domáce tímy, v skupine neporazené – Prodietix Team a Hviezdičky. Prodietix Team nakoniec potvrdil svoju superformu a dokázal zvíťaziť vo finále! Víťazom dospelého turnaja sa tak stal zaslúžene Prodietix Team!

Čo získava víťaz

Obaja víťazi (detského i dospelého turnaja) získali pamätný pohár, vecné ceny od partnera Orange Sport, ceny od generálnych partnerov projektu Eutraco a Collalloc a takisto hlavnú cenu, a to postup na celoslovenské finále do Bratislavy (jún 2019). V Bratislave sa hrá už o atraktívnejšie ceny. Tou naj je zájazd na zápas ambasádora projektu Stanislava Lobotku, ktorú venuje partner projektu Futbaltour.sk.

Celkové umiestnenie detského turnaja v Podbrezovej:

1. Lokomotiva Zvolen
2. Partizán Čierny Balog
3. Železiarne Podbrezová A
4. MFK Revúca
5. Železiarne Podbrezová B
6. Revúcka 9-ka
7. Sokol Braväcovo
8. Slovan Valaská

Celkové umiestnenie dospelého turnaja v Podbrezovej:

1. Prodietix Team
2. Hviezdičky
3. Lomotiv Partizánske
4. ČSA